Özel Sunucularimiz

Dedicated Sunucularımızla web sitenizi daha hızlı büyütün.
İhtiyaçlarınıza uygun bir plan seçin.

Sunucu Konumu

Price in ₺

RAM:

Disks:

Tüm özellikleri dahil et

Dünya çapında altyapı, yenilikçi bulut bilişim ve uzmanlık bilgisi

DDOS koruması

Sunucularımız ve altyapımız varsayılan olarak hizmet reddi saldırılarına (DDoS) karşı korunmaktadır.

RPN

RPN, özel bir ağ işlevidir ve Internet ağ arayüzünden fiziksel olarak ayrılmıştır.

VMWare Ready®

Dedibox® sunucularımız VMWare Ready® sertifikalıdır.

IP Üzerinden KVM

Hemen hemen tüm Dedibox®'larımız IP üzerinden donanım KVM ve standart olarak uzak sanal ortam ile gelir.

RAID

Dedibox sunucularının çoğu RAID'i destekleyerek güvenilirlik ve performans sunar.

Yardım 24/7

Teknik desteğimiz günün 24 saati, haftanın 7 günü bilet ve telefonla, Fransızca, İngilizce ve Almanca olarak verilmektedir.

Sertifikalı Veri Merkezi

Altyapınızın dayanıklılığı konusunda hiçbir zaman taviz vermeyin.

Premium ağ

Basit, ultra hızlı ve güvenilir bir ağ işletiyoruz. AS12876 ağımız çok sayıda aktarma ve değişim noktasına sahip büyük kapasitelere sahiptir.

Mevcut işletim sistemi

Güncel araçlar, hassas kontroller ve kullanım ömrünün uzaması ile kullanıcılarımıza pencereler için en son teklifi sunuyoruz - sunuculara ve linux sunucularına

Centos Ubuntu CloudLinux fötr şapka Debian cPanel Plesk , Windows
Fiyatlandırma Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz ₺35/ay Ücretsiz ₺35/ay
WebPro ₺2
WebPro ₺10
WebPro ₺2

Neden bizi seçmelisiniz?

Dünya çapında altyapı, yenilikçi bulut bilişim ve uzmanlık bilgisi

Çözümler

Özel sunucularımız, Dell, HP ve Supermicro gibi önde gelen oynatıcılardan gelen yüksek kaliteli, kurumsal donanım tarafından desteklenmektedir. Hız ve benzersiz performans için üretildi.

hız

Sunucularımız üstün hız sağlamak ve en zorlu web sunucusu uygulamalarının bile sorunsuz çalışmasını sağlamak için üretilmiştir.

DESTEK

Ekibimiz, yazılım ve donanım ile ilgili problemlerde BT uzmanlarından oluşmaktadır ve bu, birinci sınıfta destek kalitemizi koruyor.

GÜNCELLEME GARANTİSİ

En yüksek ağ çalışma süresi garantisinden birini (% 99.95) sunmaktan gurur duyuyoruz. Web siteniz her zaman çalışır durumda ve çalışır durumda.

Reseller paketleri hakkında

sık sorulan sorular ve cevapları

01
Reseller hosting, kendi web hosting hizmetini sunmak veya birden çok websitesini tek bir panel üzerinden kontrol etmenizi sağlayan bir hosting türüdür. Reseller hosting hizmetinde size tanımlanan hesap limiti kadar farklı hosting hesapları açabilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz.
02
Reseller hosting hizmetinde, reseller yönetim paneliniz üzerinden birden fazla hosting hesabı oluşturarak farklı hesapların yönetimini tek bir panelden sağlayabilirsiniz fakat web hosting hizmetinde tek bir hosting hesabı üzerinden sitenizin/sitelerinizin yönetimini sağlarsınız.
03
Websitenize ait dosyaları, aynı paneller arasındaki işlemler için 20 adet siteye kadar ekibimiz ücretsiz olarak transfer etmektedir. 20 adetten fazla websitelerinizin taşınma işlemleri için ek ücret(site adedi başına 6.99 TL) talep edilmektedir. Website taşıma talebinizin işleme alınması için bizlere destek talebi yoluyla taşıma işlemi talebinde bulunmanız gerekmektedir.
04
Reseller hesaplarınız için ek ücret ödeyerek maksimum 10 adet olmak şartıyla ek IP adresi talebinde bulunabilirsiniz. Talep ettiğiniz IP adresleri aynı gün içerisinde hesabınıza tanımlanarak teknik ekibimiz tarafından bilgi aktarımı sağlanacaktır.
05
Websitenize özel nameserverlar oluşturarak reseller hesabınıza kendinize ait özel nameserver tanımlayabilirsiniz. Alan adı firmamızda bulunmayan müşterilerimiz için nameserver oluşturma, düzenleme gibi işlemler destek kapsamımız dışında kalmaktadır.

Adanmış sunucu

Sunucunuzu doğrudan bizden kiralamak hem pratik hem de ekonomiktir. Sunucudaki herhangi bir donanım, rotayı değiştirdikçe bozulursa.

SERV. 1
Intel Xeon 1 Karna
8 GB Veri deposu
2X2 TB RAID 0/1
1000/1000 Mbit / s,
499 Kr /ay
BAŞLAMAK
Bilmek veya farklı bir paket ister misiniz? Daha Fazla Bilgi Edinin ve Tüm Paketleri Görün

Adanmış sunucu

Sunucunuzu doğrudan bizden kiralamak hem pratik hem de ekonomiktir. Sunucudaki herhangi bir donanım, rotayı değiştirdikçe bozulursa.

SERV. 1
Intel Xeon 1 Karna
8 GB Veri deposu
2X2 TB RAID 0/1
1000/1000 Mbit / s,
499 Kr /ay
BAŞLAMAK
Bilmek veya farklı bir paket ister misiniz? Daha Fazla Bilgi Edinin ve Tüm Paketleri Görün

Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz ?