Hakkımızda

Bizleri daha yakından tanımak için ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Firmamız ile çalışarak, hakkımızda doğrudan bilgi edinmeniz için sizlere olanak tanıyoruz. Sizlere kalitemizi süslü cümleler kurmak yerine, partnerimiz olanarak kalitemizi test etmenizi sağlayarak anlatmak istiyoruz.

Yine de kendimizden bahsetmemiz gerekir ise, müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak, en ucuz fiyat garantisi ile en yüksek performansa sahip çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

2010 yılından bu yana sektör içerisinde faaliyet gösteren bir ekip tarafından ortaya çıkarılmış olan Hostidex Internet Hizmetleri, bu zamana kadar kazanmış olduğu sektör tecrübesi ve bilgi birikimiyle
1 Kasım 2017 tarihinde İzmir'in Bayraklı ilçesinde kurulumuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan firmamız, yatırımlarını barındırma, alan adı kaydı, bulut teknolojileri ve diğer internet hizmetleri alanlarında gerçekleştirmiş olup bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz: Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz: Kalite standartlarının üst seviyesinde kendimizi teknolojik anlamda daima geliştirerek, müşterilerimize sadece ticari anlamda değil her anlamda güvenilir ve ekonomik olarak hizmet sunmaktır.

Hizmet Politikamız: Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

7/24 Kesintisiz Destek

Müşterilerimize kesintisiz destek verme amacıyla oluşturduğumuz vardiyalı çalışma sistemimiz ile mesai saatlerimizde ve mesai saatleri dışında olmak üzere 2 farklı teknik destek imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olarak sorunlarına anında çözümler üretiyoruz.

  • Bizlere irtibat telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Canlı destek sistemimi ile ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • 7/24 destek talebi oluşturarak, sorunlarınıza kısa sürede çözebilirsiniz.
  • İletişim e-postasını kullanarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin