İdeal Alan Adınızı bulun

Hemen sektörünüze uygun alan adını en uygun fiyatlarla kayıt edin

  • .biz sadece ₺99.95 /yıl
  • .com sadece ₺122.95 /yıl
  • .com.tr sadece ₺45.00 /yıl
  • .info sadece ₺47.50 /yıl
  • .net sadece ₺137.95 /yıl
  • .org sadece ₺118.95 /yıl

Üç basit adımda websitenizi oluşturun

Alan adınızı seçin

Popüler alan adı uzantılarından(.com, .net) birini seçerek kayıt edin.

Hosting paketi seçin

Web projenize uygun hosting paketlerimizden birini seçin

Websitenizi oluşturun

Müşteri temsilcilerimizden veya öğretici kaynaklarımızdan bilgi alın.

Bizi arayın
+90 850 885 09 93
Alan adı temsilcilerimiz ile görüşün
Canlı destek sistemi ile
Alan adınızı kaydetmeden önce bizimle görüşün

Profesyonel bir e-posta edinerek kurumsallıkta ilk adımı atın.

Adınız@alanadınız.com şeklinde profesyonel bir e-posta adresi edinerek potansiyel müşteri kitlenize karşı şirketinize güvenilirlik kazandırın. Takvim, kişi listesi gibi özelliklerle e-posta adreslerinizi kolayca yönetin.

KURUMSAL E-POSTA ÇÖZÜMLERİMİZE GÖZ ATIN
Sıkça Sorulan Sorular
Kaydetmek istediğiniz alan adını, üst kısımda yer alan alan adı sorgulama bölümüne yazarak, kaydedilebilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz alan adı kayıt edilmeye müsait ise, alan adınızı sepetinize ekleyerek sipariş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Alan adı kayıt işlemleri en az 1 yıl, en fazla 10 yıl olarak gerçekleştirilmektedir.
Alan adı siparişinizi tamamladıktan sonra dilerseniz kredi kartı ile direkt olarak ödeme yaparak alan adınızı anında aktif edebilir, dilerseniz banka hesapları sayfamızda yer alan banka bilgilerimize Havale/EFT işlemi gerçekleştirerek bizlere ödeme bildirimi oluşturarak alan adınızın aktivasyonunu sağlayabilirsiniz.
Domain transferi iç transfer ve dış transfer olarak ikiye ayrılır. İç transfer, kayıtlı bir domainin aynı kayıt operatörü içinde farklı bir kullanıcıya transfer edilmesidir. Dış transfer ise domainin mevcut kayıt operatöründen, farklı bir domain kayıt operatörüne transfer edilmesi işlemidir.
Alan adı transfer işlemini başlatabilmeniz için alan adı kayıt operatörünüz üzerinden transfer kodu(EPP) almanız gerekir. Transfer kodunuza mevcut hizmet sağlayıcınıza ait müşteri panelinizden erişim sağlayabilirsiniz. Transfer kodunuzu edindikten sonra websitemiz üzerindeki alan adı transfer bölümünde, EPP kodunuzu ve alan adınızı girerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Alan adı transfer işlemleri 1-5 gün arasında sonuçlanabilmektedir.
Alan adı, bir websitesinin internet üzerindeki basitleştirilmiş adını temsil eder ve websitesi oluşturmanız için sadece bir ön adımdır. Alan adınıza ait bir hosting hesabı aktif ederek alan adınızı hosting hesabınıza yönlendirmeniz gerekmektedir. Hostidex Müşteri paneliniz üzerindeki kısayol bağlantılarını kullanarak hosting hesabınıza erişim sağlayabilir, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan hosting paneliniz üzerindeki Softaculous eklentisi kullanarak tek tıkla websitenizi oluşturabilirsiniz.

Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz ?